Oční klinika Horní Počernice

Oční klinika Horní Počernice poskytuje komplexní péči v oblasti oftalmologie. Do všeobecné ambulance se není nutné objednávat a pacienti přicházejí s rozličnými očními problémy. Na základě vyšetření je dále možné pacienta podle obtíží objednat do speciálních ambulancí, například glaukomové, sítnicové nebo dětské. Mnohdy ale pacient přichází jen s přáním operace očí a odhodit brýle. V tomto případě podstupuje speciální měření a konzultace v refrakční ambulanci. Lékař provede hodnocení očního vyšetření, anamnézy pacienta a nabídne možná řešení, která se liší podle věku pacienta a dioptrické vady, se kterou přichází. Jedná-li se o mladšího pacienta s krátkozrakostí, přichází v úvahu nejčastěji laserová operace očí. Laserová operace rohovky je v rukou zkušeného chirurga bezpečná volba k životu bez brýlí. V dnešní době je možné vybrat z více druhů zákroků, ale nejčastěji se volí FemtoLASIK, operace s lamelou, nebo ReLEx SMILE, nejmodernější operace bez lamely.  U starších pacientů, častěji presbyopů, se provádějí spíše nitrooční operace s implantací nitrooční čočky, které dále zabrání progresi šedého zákalu. Takto lze samozřejmě korigovat i astigmatismus. Každá operace je potenciálně riskantní a může mít různé komplikace, proto je nutné dodržovat pooperační režim. Na Oční klinice v Horních Počernicích se využívají maximální zkušenosti k dosažení maximální spokojenosti pacienta.

1 komentář u „Oční klinika Horní Počernice

  1. Danuše

    Dobrý den, před týdnem jsem absolvovala laserovou operaci relex smile v Praze na oční klinice v Horních Počernicích. Velmi dlouho jsem uvažovala o této operaci, no nakonec touha vidět bez brýlí nebo kontaktních čoček, které jsem nosila dlouhých x let, zvítězila. Teď můžu říct – perfektní. Vidím všechno a jasně. Moc hezký pocit když jsem po operaci přišla domů a mohla si s dcerou hrát bez omezení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>