Oční klinika Horní Počernice

Oční klinika Horní Počernice poskytuje komplexní péči v oblasti oftalmologie. Do všeobecné ambulance se není nutné objednávat a pacienti přicházejí s rozličnými očními problémy. Na základě vyšetření je dále možné pacienta podle obtíží objednat do speciálních ambulancí, například glaukomové, sítnicové nebo dětské. Mnohdy ale pacient přichází jen s přáním operace očí a odhodit brýle. V tomto případě podstupuje speciální měření a konzultace v refrakční ambulanci. Lékař provede hodnocení očního vyšetření, anamnézy pacienta a nabídne možná řešení, která se liší podle věku pacienta a dioptrické vady, se kterou přichází. Jedná-li se o mladšího pacienta s krátkozrakostí, přichází v úvahu nejčastěji laserová operace očí. Laserová operace rohovky je v rukou zkušeného chirurga bezpečná volba k životu bez brýlí. V dnešní době je možné vybrat z více druhů zákroků, ale nejčastěji se volí FemtoLASIK, operace s lamelou, nebo ReLEx SMILE, nejmodernější operace bez lamely.  U starších pacientů, častěji presbyopů, se provádějí spíše nitrooční operace s implantací nitrooční čočky, které dále zabrání progresi šedého zákalu. Takto lze samozřejmě korigovat i astigmatismus. Každá operace je potenciálně riskantní a může mít různé komplikace, proto je nutné dodržovat pooperační režim. Na Oční klinice v Horních Počernicích se využívají maximální zkušenosti k dosažení maximální spokojenosti pacienta.

2 komentáře u „Oční klinika Horní Počernice

  1. Danuše

    Dobrý den, před týdnem jsem absolvovala laserovou operaci relex smile v Praze na oční klinice v Horních Počernicích. Velmi dlouho jsem uvažovala o této operaci, no nakonec touha vidět bez brýlí nebo kontaktních čoček, které jsem nosila dlouhých x let, zvítězila. Teď můžu říct – perfektní. Vidím všechno a jasně. Moc hezký pocit když jsem po operaci přišla domů a mohla si s dcerou hrát bez omezení.

  2. Lenka

    Zdravím, byla jsem zde a samotný zákrok byl bezbolestný, jak lékaři, tak sestry mi byli sympatičtí… Konečně nemusím řešit brýle. Za mě tedy mohu kliniku Horní Počernice doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>